#BĄDŹWIDOCZNY - II edycja kampanii dla przedsiębiorców

W związku z panującą sytuacją i trudnym położeniem wielu firm, Agencja marketingowa NPROFIT wraz z platformą Teardeals oraz partnerem strategicznym Adshock, po raz drugi będzie prowadzić kampanię społeczną dla przedsiębiorców #bądźwidoczny. W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa do udziału w webinarium, które odbędzie się 25 lutego 2021 roku – dotyczyć będzie współpracy z agencją SEM. Więcej informacji pod linkiem: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny

Po pierwszej edycji dostrzeżono jak duże grono firm potrzebuje rzetelnej informacji z zakresu procesu pozycjonowania stron internetowych oraz kampanii reklamowych on-line. Posiadane wiadomości nie zawsze wystarczają do prowadzenia skutecznych działań promocyjnych. Obecnie, gdy sytuacja jest trudniejsza, firmy potrzebują rzetelnej wiedzy i wiarygodnych przewodników po świecie cyfrowym, który często jest dla nich szansą na przetrwanie.

W trakcie tej edycji kampanii zaplanowano: 

 • bezpłatne webinaria dla przedsiębiorców, 
 • darmowe szkolenia stacjonarne, 
 • dostęp do eksperckich publikacji,
 • audyty,
 • wywiady z przedsiębiorcami,
 • konkursy. 

25 lutego odbędzie się drugie webinarium dotyczące współpracy z agencją SEM oraz czego można oczekiwać od współpracy. Prowadzić je będzie Beniamin Mrówczyński, dyrektor działu SEM. Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

 1. Czym zajmuje się agencja SEM?
 2. Czynniki decydujące o tym, czy warto skorzystać z pomocy agencji?
 3. Wybór odpowiedniej dla Ciebie agencji.
 4. Przygotowanie do działania - co potrzeba, aby wystartować ze współpracą?
 5. Prawidłowy przebieg współpracy.

W 2020 roku przeprowadzono m. in. webinaria wprowadzające do tematu pozycjonowania i reklamy w Internecie. Uczestnikom dawano wskazówki, z jakich bezpłatnych narzędzi mogą skorzystać, aby być lepiej widocznym w wyszukiwarce. Tłumaczono również jak wyróżnić swoją działalność lokalnie. 

Cały zespół Agencji NPROFIT zaangażował się w inicjatywę. Przede wszystkim pracownicy jeszcze mocniej zadbali o wysoką jakość i użyteczność tekstów publikowanych na blogu, z których korzystają przedsiębiorcy. Sytuacja, w której znajduje się tak wiele firm nie jest łatwa, dlatego postanowiono działać dla wspólnego dobra. Jeżeli dzięki tej pracy firma, która miała upaść przeniesie swoją działalność do Internetu i uda się jej przetrwać ten niepewny czas, będzie to ogromna satysfakcja i powód dumy. 

Screenshot_2021-02-10 Kampania #bądźwidoczny - Terdeals(1)

 

 

 

 

publikacja: 10-02-2021 , autor: Wydział Referat Promocji i Funduszy Pomocowych

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Godziny pracy urzędu:
poniedziałek 8:00 - 16:00,
wtorek - piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie w sprawach skarg i wniosków:
Starosta Powiatu: poniedziałki w godz. 8:00 - 12:00
Przewodniczący Rady Powiatu: poniedziałki w godz. 14:00 - 16:00
Wiecestarosta Powiatu: środy w godz. 8:00 - 12:00
Etatowy Członek Zarządu: czwartki w godz. 8:00 - 12:00

Newsletter

Zapisz się do newslettera.