XVI Powiatowa Impreza Sportowo-Integracyjna „Jesteśmy Razem”

 Już po raz szesnasty, 2 czerwca 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach odbyła się Impreza Sportowo-Integracyjna „Jesteśmy Razem”, której współorganizatorem był Powiat Ropczycko-Sędziszowski.

Podczas trwania olimpiady swoją obecnością zaszczycili: Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej ks. Stanisław Słowik, ks. dr. Stanisław Mazur, Dyrektor PFRON w Rzeszowie Maciej Szymański, Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Witold Darłak, Członek Zarządu Powiatu Dorota Sędłak, Burmistrz Miasta i Gminy Ropczyce Bolesław Bujak, Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Marek Tęczar, Dyrektor PCPR Zofia Mudryk, Prezes Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z siedzibą w Sędziszowie Młp. Władysław Antos oraz inni zaproszeni goście.

W olimpiadzie uczestniczyli, m.in.  podopieczni DPS-u Ruda, DPS-u Lubzina, WTZ Ropczyce, WTZ Wielopole Skrzyńskie, Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Ropczycach, SOSW w Ropczycach, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z siedzibą w Sędziszowie Młp.

Impreza była okazją do wspólnej zabawy, do przełamywania barier, a także do sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Wszyscy chętnie brali udział w zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych. Nie zabrakło rywalizacji, ale także owocnej współpracy między uczestnikami zabaw. Imprezę uświetnił, m.in. występ członków Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Lubzina, prowadzony przez Andrzeja Jedynaka.

Każdy uczestnik  wyróżnił się ogromnym zaangażowaniem i duchem sportowej rywalizacji, a także niebywałym poczuciem humoru.

Po wspólnej zabawie Członek Zarządu Powiatu Dorota Sędłak wręczyła nagrody zwycięskim zespołom i najlepszym zawodnikom.

publikacja: 03-06-2016 , autor: Wydział Komunikacji i Transportu

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Godziny pracy urzędu:
poniedziałek 8:00 - 16:00,
wtorek - piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie w sprawach skarg i wniosków:
Starosta Powiatu: poniedziałki w godz. 8:00 - 12:00
Przewodniczący Rady Powiatu: poniedziałki w godz. 14:00 - 16:00
Wiecestarosta Powiatu: środy w godz. 8:00 - 12:00
Etatowy Członek Zarządu: czwartki w godz. 8:00 - 12:00

Newsletter

Zapisz się do newslettera.