25 lat Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. – wspomnień czas

We wtorek, 24 listopada Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp. obchodził Jubileusz 25-lecia istnienia.
Sala lustrzana sędziszowskiego Domu Kultury zgromadziła wielu znakomitych gości: przedstawicieli władz gminnych, radnych z gospodarzem uroczystości Burmistrzem Bogusławem Kmieciem, dyrektorów zakładów i instytucji, kierowników ośrodków i placówek pomocowych, przedstawicieli stowarzyszeń oraz osób, które od wielu lat współpracują z tutejszym ośrodkiem.
Samorząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego reprezentowały Wicestarosta Bernadeta Frysztak oraz Członek Zarządu Powiatu Dorota Sędłak.
W trakcie uroczystości przedstawiono prezentację multimedialną ukazującą dorobek i charakter pracy powstałego w 1990 roku Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sędziszowie Młp.
Prezentacja ta poza głównymi zadaniami jakie realizuje ośrodek, miała na celu przedstawienie dodatkowych działań zainicjowanych i prowadzonych przez ośrodek na rzecz osób i rodzin potrzebujących pomocy. Prezentacja dostarczyła wspomnień i wielu wzruszeń nie tylko pracownikom ośrodka ale także gościom.
Z okazji wyjątkowego Jubileuszu Wicestarosta Powiatu Bernadeta Frysztak złożyła na ręce Kierownika Ośrodka Zdzisławy Świder wyrazy uznania za dotychczasowe zaangażowanie w wypełnianiu tak ważnej roli społecznej. Podziękowała wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za pracę oraz za umiejętność łączenia ogromnej wrażliwości z niezbędną w tej pracy odpornością psychiczną oraz za okazywaną potrzebującym życzliwość i serdeczność.
Spotkanie jubileuszowe miało również na celu uhonorowanie i złożenie specjalnych podziękowań osobom, które na przestrzeni tych lat w sposób szczególny współpracowali z ośrodkiem, angażując się w różnego rodzaju projekty i akcje pomocowe.
Uroczystość jubileuszową ośrodka uświetnił występ Paki Sędzisza.

publikacja: 25-11-2015 , aktualizacja: 25-11-2015, autor: Wydział Komunikacji i Transportu

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Ropczycach
ul. Konopnickiej 5,
39-100 Ropczyce
tel/fax:
(0-17) 22 18 306
(0-17) 22 28 571
sekretariat@spropczyce.pl

Godziny pracy urzędu:
poniedziałek 8:00 - 16:00,
wtorek - piątek 7:30 - 15:30

Przyjmowanie w sprawach skarg i wniosków:
Starosta Powiatu: poniedziałki w godz. 8:00 - 12:00
Przewodniczący Rady Powiatu: poniedziałki w godz. 14:00 - 16:00
Wiecestarosta Powiatu: środy w godz. 8:00 - 12:00
Etatowy Członek Zarządu: czwartki w godz. 8:00 - 12:00

Newsletter

Zapisz się do newslettera.